שלום לכולכם
אני רוצה להתייחס לתופעה מטרידה שרבים סובלים ממנה- דליות (ורידים או נימים קטנים ברגליים ) ו"מקשטים" לנו את הרגליים.
בכל העולם יושבים אנשים עם תחבושות אלסטיות ומנסים למרוח על הורידים כל דבר ובלבד שייעלמו להם מהנוף, שיפסיקו לנפח את הרגליים, לכאוב, להפריע, לגרד ולהציק או למנוע מאיתנו לנעול את הנעליים שלפעמים בשעות הבוקר הן כה נוחות, אך כשמגיעות שעות אחר הצהריים מתחשק לזרוק אותן, לשבת עם רגליים מורמות, לקחת חופשה מהחיים, ולהתחיל שוב למרוח את הורידים שיפסיקו לנפח לנו את הרגליים, לכאוב, להפריע, לגרד ולהציק.
לעיתים, ברגע של משבר, חולפת מחשבה שאולי כדאי עבור ניתוח לורידים או שמא להמתין לשעת כושר מוצלחת יותר שהרופאים יצאו במבצע של החלפת רגליים משומשות תמורת רגליים שמישות.
ושוב למחרת אותו ריטואל - מורחים את הורידים ומתפללים...
והנה, הגיע לידי קרם המיוצר ע"י "בראשית" המיועד לטיפול בבעיות ורידים והוכח כמובחר .
הקרם בעל מרקם נעים וריח עדין, הוא מכיל מגוון רחב של שמנים מעולים (לדוגמא: אובליפיחה, הממליס, רוזמרין, לבנדר ועוד) אני באופן אישי משתמשת בו כבר שבועיים, לצערי הורידים לא נעלמו לחלוטין (עדיין...), אך בהחלט התכווצו מעט ובעיקר פחתו הכאבים (אגלה לכם בסוד שאני משתמשת לאותה מטרה, לסירוגין, עם עוד קרם ייחודי של אותה חברה העשוי בין היתר מחומץ תפוחים).
לסיכום: אינני יודעת אם מצאתי את הפתרון האולטימטיבי שפותר את בעיית הורידים והנימים לחלוטין אבל עד שייוולד אחד כזה אני מרוצה מאוד שהכרתי את חוה לוי, הבעלים של "בראשית" שנותנת, נוסף למוצרים היעילים והנעימים, גם יחס סבלני ומתחשב (מה שלא כל כך ברור מאליו במחוזותינו).
ממני איריס אלוןלייבסיטי - בניית אתרים