צלוליט

צלוליט נוצר כתוצאה משינויים הורמונליים, הריונות, לקיחת אמצעי מניעה, עישון, שתיית קפה ומשקאות דיאט ואלכוהול, זיהום אוויר, ריסוס על פירות וירקות או ממזונות שלא הצליחו להתעכל כראוי.
לתאי צלוליט יש מבנים של חלות קולגן בדומה לחלות דבש, אשר מחזיקים את תאי הצלוליט ונחשבים למחסום מרכזי המונע את הסרת הצלוליט.צלוליט יכול להופיע באזור הברכיים,ירכיים,בטן,ישבן,זרועות.

צלוליט נראה במישוש כגושים ,עור רופס וגם עור תפוז. לפעמים כואב כשנוגעים בצלוליט, כי הוא לוחץ על עצבים שנמצאים בסביבה. כאשר לוחצים באצבע על העור, העור נשאר צהוב.צלוליט יכול להפוך לדלקת ואז הוא נקרא צלוליטיס.

כדי לפרק צלוליט צריך שם הרבה חמצן (נשימה), חומרים שיפרקו את המעטפת ושיפור חילוף החומרים - יש לנתב את השומן דרך עיסוי אל מקום השייך למערכת הלימפתית- מערכת הפינוי של הגוף.

התעמלות חזקה כגון ריצה לא משפיעה כי היא יוצרת לחץ ואנחנו זקוקים לתת-לחץ. הליכה,רכיבה על אופניים-כן טובים. כמו כן: שחיית חזה, ריקודים.

איך יכולה הארומתרפיה לסייע?
זהו טיפול טבעי לצלוליט:

שמנים אתריים גם נקראים דם החיים של הצמח - הם נעים בחופשיות בין רקמות ובין תאים, מעבירים חלקים חיוניים לתוך התאים ומפנים חלקי פסולת אל מחוצה להם.
כאשר אנו משתמשים בשמנים אתריים תפקודם בגוף יהיה זהה - החדרת חמצן לתוך התאים וסילוק פסולת .

לצמחים מסויימים ישנן תועלות ייחודיות :הליקריסום, קרדמון (הל) מוציאים מתכות כבדות מהגוף במקרים כגון: הרעלת כספית מחיסון או מסתימה בשן. שמן אשכולית מפרק שומנים בדם ומסלק רעלים.
אני משתמשת בשמנים האתריים המתאימים לפירוק השומנים ולסילוק רעלים ומכינה מהם משחה טבעית לטיפול בצלוליט על בסיס ג'ל אצות ים אשר נספגת במהירות בעור.


המתכון שלי לעיסוי יומיומי טבעי לאזורי הצלוליט:
רוזמרין ברוש שומר פטשולי לימון אשכולית ג'וניפר הל בזיליקום ואורגנו על בסיס שמן צמחי / ג'ל שנספג במהירות.

להזמנת התערובת :חוה לוי
 


לייבסיטי - בניית אתרים