רעות כותבת לי:
תודה רבה לאישה ולאגדה חוה לוי - אתן לא יודעות אבל זכיתי להיות שפן הניסיונות של חוה בסדרת מוצרי הפרימיום שהיא מפתחת. השתמשתי בסרום החדש שלה לעור יבש ומבוגר ומאז הפנים שלי חלקות, זוהרות ומקסימות- ולא רק אני מרגישה בזה- תודה רבה!
בנוסף, בזכות השמפו נגד הכינים שלך הכינים עדיין לא הגיעו אלינו אבל השבוע קיבלת אות הצטיינות כששני סירבה לחפוף את הראש- אז הצעתי לה לבחור באיזה שמפו היא רוצה לחפוף- ומתוך 4 בקבוקים שני בחרה את השמפו שלך. גם שני יודעת מה טוב עבורה והיא מאוד נהנית מהריח. תודה!הבטחתי דיווח אז הנה הוא...לאחר עשרה ימי שימוש , תחושת המסכה שמלווה אותי בכל חורף נעלמה ....המוצרים נהדרים וגם תחושת המתיחה שחווה סיפרה לי עליה  איננה משמעותית..
תודה חוה לוי אני נהנית...
יום 24 נובמבר‏ בשעה 12:17‏ · פטריסיה סיב


הי חוה, חושבת עליך כל בוקר באהבה גדולה, כשאני מורחת את הג'ל והקרם לפנים שעושים לי תחושה נהדרת וקלילה. תודה רבה על מוצרים טבעיים, ריחניים ונפלאים רונית ספיר

שמי אראלה ואני משתמשת בסידרת הפרימיום של חוה, המסר של חוה הכי טבעי לעור שלי מנחה אותה בייצור המוצרים,בתוספת של המון ידע אהבה יצירתיות ומגע, כל אלו נמצאים באריזות המדהימות שלה, אני מאוד אוהבת את המגע של הסרום שלא שמן מידי ונספג היטב בעור ולאחריו את הג'ל שמרגיש אחריו כ"כ מרענן ולבסוף אני מורחת את הקרם המזין, אני מרגישה שלאורך כל היום העור שלי מקבל את כל מה שצריך,השיכבה הזו של הג'ל באמצע מורגשת לאורך כל היום.ולאורך זמן התוצאות ניכרות העור נראה כ"כ זוהר ומטופח וקוצר מחמאות.תודה חווה על המתנות המדהימות.


הי חווה
רציתי להחמיא לך קבל עם ועדה על החומרים המעולים שאת רוקחת שם למעלה....
לאחר חיפוש עולמי וקנית קרמים במאות דולרים ,הגעתי אליך עם עור פנים ,ללא רוח חיים - ואת הצלחת להפיח בו את נשמת הנעורים....
תודה לך.
נור.

לייבסיטי - בניית אתרים