בראשית הכי טבעי לעור שלך
FacebookYoutube
search2, search, magnifier, lookup, find
חפש
הסל שלי
שמן שומשום למניעת סימני מתיחה
שמן השומשום הינו שמן טבעי ביותר לעור ומתאים להזנת העור ושמירה על לחותו. לכן לנשים הרות זהו שמן יעיל למניעת סימני מתיחה. אופן השימוש: לרסס על הבטן, החזה והירכיים וכל אזור שבו צפוייה מתיחה של העור עקב ההריון, פעם ביום. ללבוש לאחר מכן בגד בית- כדי לא ללכלך את בגדי היומיום.
לאחרונה התחלתי להוסיף שמן אובליפיחה ויצרתי תערובת עם שמן השומשום – להעצמת השמירה על גמישות העור ולהרגעתו והתוצאות טובות.
כל האמור מתייחס לשמן שומשום בכבישה קרה. כבישה קרה הינה הליך סחיטת השמן מהזרע על ידי דחיסה והידוק בלחץ בטמפרטורה שאינה עולה על 45 מעלות חום (כבישה קרה בזרעים מסויימים כמו זית, נעשית בחום הנמוך מ-35 מעלות). בתהליך של כבישה קרה הויטמינים, חומצות השומן, האומגות ושאר ערכיהם של השמנים, נשמרים במלואם באופן טבעי. השמן מופק מהזרע שאוגר את המרכיבים החיוניים ביותר לשתיל החדש שיצמח ממנו. לפיכך, בשמן נאגרים המרכיבים הטובים ביותר המיוחסים לצמח ובריכוז הגבוה מכולם. בהתאם לכך מספיקות כמה טיפות של שמן על מנת לחולל פלאים
למה עוד משמש השמן?
לטיפול בעור לאחר חשיפה לשמש, לקרמים לפנים לעור רגיל ויבש, לקרם לחות לעור סביב העיניים, לקרם הזנה לעור מבוגר לשפתוני לחות ולשמירה על עור השפתיים. שמן שומשום עם מלח ים כפילינג לגוף או כשמן אמבט.

במיוחד מתאים השמן לבעיות עור כגון : אטופיק דרמטיטיס, סבוריאה, להבהרת כתמים.

שמן שומשום מעורב באצת דונליאלה ושמן פטשולי מעולה כשמן הזנה לכפות רגליים יבשות וסדוקות (מלכלך-יש להקצות לכך זוג גרבי כותנה).

ואם כבר יש לנו סימני מתיחה?

שמן הגרניום ידוע באיכויותיו לאיחוי ושיקום סיבי קולגן ואלסטין. תערובת של שמן גרניום, שמן חוחובה (הכי דומה במבנה שלו לעור שלנו) ושמן נבט חיטה ,במריחה יומיומית – ישפרו באופן טבעי את מראה העור הפגוע מסימני המתיחה.