בראשית הכי טבעי לעור שלך
FacebookYoutube
search2, search, magnifier, lookup, find
חפש
הסל שלי

התכונות והתועלות הנפלאות של הצמחים ובדרך הייחודית של הארומתרפיה - לריפוי ולשיקום העור, הן הגורם המניע אותי בעיסוק שלי בפיתוח ובייצור מוצרים מבוססי ארומתרפיה ושמנים צמחיים.
לדעתי ומנסיוני,מה שעבד לנו פעם – חייב לעבוד גם היום. האדם לא השתנה, הצמחים לא השתנו. מה שהשתנה זה שקמו חברות ששילבו טכנולוגיית מעבדה להכנת תרופות ומשחות הוסיפו לזה מסעי פרסום ואנשים השתכנעו שזה מה שהם צריכים. זה לא סותר שמה שהיה טוב בעבר, עדיין טוב ותקף.
הידע על תכונותיו ויתרונותיו של כל צמח, לתועלת האדם, מתועד בספרות ואין בעייה לאדם "עירוני" וראציונלי כמוני לעסוק ברקיחתם כמשחות, קרמים ושמנים.
מלימודי הארומתרפיה ושילוב חשיבה עצמאית, התנסות אישית ואינטואיציה, אני מרכיבה מתכונים משלי, לכל צורך, בהתאמה לתכונותיו של השמן האתרי המופק מחלקיו השונים של הצמח.
תכונות כגון: אנטיספטי, אנטי דלקתי, אנטי ויראלי ועוד הן כחומר ביד היוצר (הארומתרפיסט) המחפש פתרון טבעי לבעייה כגון דלקות חוזרות ונשנות, פטרייה עקשנית בציפרניים, ורידים כואבים, הרפס, אקנה ועוד.
תכונות של כיווץ, ליחוח שיקום ועוד, של הצמחים, הן כלי עוצמתי בידי הארומתרפיסט לטיפוח, שימור ושיקום של עור עייף, מבוגר ויבש, באופן טבעי.
כל אותן תכונות, במינון מופחת, מתאימות גם לילדים ולתינוקות.
"בראשית" הינו השם שנבחר למוצרים שאני מייצרת, מרגע שהעיסוק שלי בארומתרפיה הפך למסחרי, והסלוגן : "הכי טבעי לעור שלך" ו" הכי טבעי לתינוק שלך" משקף את מטרת המוצרים ואת רכיביהם.
 
 
השכלה: לימודי תעודה בבית ספר לרפואה משלימה "מירב" ולמודי ארומתרפיה קלינית בבית הספר לרפואה משלימה "באלאנס".
שנת הקמת העסק: 2000
 
מזמינה אתכם לשוטט באתר, לשאול שאלות ולהתנסות במוצרים וגם- לצפות בערוץ היוטיוב 
שלי.
חוה לוי

מוצרים טבעיים לבעיות עור