בראשית הכי טבעי לעור שלך
FacebookYoutube
search2, search, magnifier, lookup, find
חפש
הסל שלי
שיעול, חום ומחלות חורף 

שמנים אתריים יכולים לסייע גם במניעה ובטיפול במחלות חורף. אחד השמנים הנפלאים לטיפול בסטרידו ובאסטמה כרונית הוא שמן אתרי רבנסרה. הרבנסרה מרחיב את הסימפונות, מחזק את המערכת החיסונית, מכייח. מתאים גם לילדים מגיל חמש.

תכונותיו : אנטי דלקתי, מחטא, אנטימיקרוביאלי ואנטיויראלי.
עוזר להקלה על גודש ונשימה, אסטמה, סינוסיטיס וברונכיט. מתאים מאוד כעזרה ראשונה - כשמתחילים צפצופים, לטפטף על דש הבגד ולהריח. אם לא מספיק, מותר לבלוע 1 טיפה שלוש פעמים ביום. בהתקף סטרידו – למרוח רבנסרה נקייה, במקביל, על החזה ועל הגב וזה קוטע את ההתקף.
בהצטננות – למרוח רבנסרה על פינות האף, מבחוץ. לשיעול טורדני - לדלל 10 טיפות רבנסרה ב-30 מ"ל שמן קצח . למרוח על בית החזה והצוואר. אפשר גם על הגב. אפשר להוסיף עיסוי. אם לא רוצים להפשיט את החולה מבגדיו, אפשר למרוח על כף הרגל- השמן יחדור דרך מחזור הדם.
לאינהלציה – 2 טיפות אקליפטוס רדיאטה, 2 טיפות רבנסרה.

לחום גבוה נעסה את הגב עם שמן פלפל שחור – 6 טיפות בתוך 30 מ"ל שמן קצח . אפשר גם להכניס שמן פלפל שחור לאמבט מים חמימים אולם יש לערבב אותו עם מלח כדי שיימס במים ולא יצוף על קו המים- יכול לגרום לבעירה בגוף. שמן הפלפל מחמם מאוד והוא מומלץ לטיפול בחום גבוה על פי העיקרון של " דומה בדומה ירפא".

לכאבי גרון – תרסיס – תערובת של שמנים אתריים מחממים כגון: קינמון, לריסוס ישירות לתוך הגרון. מתאים לילדים שאינם בולעים כדורים.
ולמניעת הידבקות במחלות החורף, ערבבו אקליפטוס עם לבנדר ומירחו על עצמכם / הריחו באופן קבוע.

טיפ : סאונה יבשה מכייחת וממריצה לימפתית – כמה טיפות של שמן אקליפטוס.

ולמניעת הידבקות במחלות החורף, הריחו שמן אתרי אקליפטוס באופן קבוע.
את המוצר שלי שמכיל רכיבים להקלה על שיעול וליחה תוכלו למצוא ולרכוש כאן.
חוה לוי בראשית הכי טבעי לעור שלך.